Харківщина: безпека під час ремонту та обслуговування міського електричного транспорту

Інспекторами Головного управління Держпраці у Харківській області відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки, в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку проведено  семінар з працівниками КП «Салтівське трамвайне депо» в рамках превентивних заходів щодо забезпечення безпеки працівників міського електричного транспорту (трамваю).

Під час проведення семінару присутнім доведено вимоги чинних нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки під час виконання робіт з ремонту та обслуговування міського електричного транспорту (трамваю).

Працівникам акцентовано увагу на дотриманні вимог безпеки під час виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації машин, механізмів устаткування підвищеної небезпеки, в тому числі:

  • порядок організації виконання робіт;
  • видача нарядів – допусків на роботи підвищеної небезпеки;
  • проведення робіт підвищеної небезпеки за розпорядженням;
  • допуск працівників до виконання робіт підвищеної небезпеки;
  • здійснення контролю за проведенням робіт і безпечною експлуатацією машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Усі присутні мали змогу «наживо» поспілкуватися з посадовими особами контролюючого органу та отримати відповіді на питання щодо безпечної організації та проведення робіт.

Translate »