Керівництво Державної установи «Миколаївський слідчий ізолятор» зобов’язано забезпечити безпеку працівників під час виконання трудових обов’язків

Державну установу «Миколаївський слідчий ізолятор» Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України перевірено на дотримання вимог законодавства з питань охорони праці та безпеки виробництва.

Перевірка поводилась прокуратурою Миколаївської області за участю головного державного інспектора управління Держпраці у Миколаївській області.

Установлено порушення щодо забезпечення працівників умовами праці відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці. Зокрема, на двох варильних котлах харчоблоку не встановлено запобіжні клапани; не всі електричні кабелі та дроти захищені від механічних пошкоджень (електрокабель тістоміса); на адміністративній будівлі установи не встановлено маяки на тріщини в елементах будівель і споруд; двері електроустановок в деяких місцях (їдальня) не замкнені, через що можливе проникнення  туди сторонніх осіб; в приміщенні для зберігання борошна світильник не обладнаний рефлектором, ковпаком і сіткою.

Керівництво установи зобов’язано усунути зазначені недоліки та забезпечити належне проведення інструктажів з охорони праці.

Translate »