Кандидати, делеговані від інститутів громадянського суспільства, які подали документи для участі в установчих зборах по формуванню громадської ради при Державній службі України з питань праці

Біографічні_довідки_кандидатів та результати діяльності інститутів громадянського суспільства за останній рік

з/п

Назва інституту громадянського суспільства Кандидат, делегований від інституту громадянського суспільства
1 Федерація роботодавців гірників України Перевозник Ірина Олексіївна
2 Громадська організація «Честь чиновника» Барабаш Людмила Володимирівна
3 Професійна спілка працівників річкового транспорту Бабич Віталій Вікторович
4 Професійна спілка працівників зв’язку України Мазур Наталя Володимирівна
5 Професійна спілка працівників вугільної промисловості України Мамченко Валерій Миколайович
6 Професійна спілка працівників освіти і науки України Курилкін Сергій Іванович
7 Київська громадська організація інвалідів «Довічне право інваліда» Іванова Любов Михайлівна
8 Федерація профспілок Волинської області Дубинка-Філозоф Іванна Анатоліївна
9 Федерація профспілок Житомирської області Вербицький Олександр Петрович
10 Об’єднання профспілок, організацій профспілок у м.Києві «Київська міська рада профспілок» Якібчук Василь Васильович
11 Професійна спілка працівників охорони здоров’я Фесан Володимир Олексійович
12 Федерація профспілкових організацій Чернігівської області Пономаренко Анатолій Семенович
13 Асоціація виробників та постачальників газового обладнання Войтенко Олексій Сергійович
14 Професійна спілка працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів  України Андреєв Василь Миколайович
15 Професійна спілка працівників соціальної сфери Пластун Людмила Володимирівна
16 Федерації профспілок Рівненської області Скорик Ніна Олександрівна
17 Київська міська професійна спілка працівників агропромислового комплексу Сидоренко Тетяна Миколаївна
18 Професійна спілка працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості Киба Володимир Володимирович
19 Центральний комітет профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України Білик Володимир Іванович
20 Федерація професійних спілок України Андрієвський Юрій Захарович
21 Асоціація незалежних експертів України «Укрексперт» Гончаренко Володимир Іванович
22 Професійна спілка працівників культури України Сидоряк Ірина Георгївна
23 Професійна спілка працівників державних установ України Піжук Юрій Миколайович
24 Благодійна організація «Благодійний фонд «ЛІРОС» Бадера Світлана Григорівна
25 Професійна спілка робітників морського транспорту України Микитюк Любов Володимирівна
26 Всеукраїнська незалежна профспілка працівників транспорту Гербеда Віктор Володимирович
27 Івано-Франківська обласна організація профспілки працівників нафтогазової і газової промисловості України Сульженко Тетяна Олександрівна
28 Федерація роботодавців України Кузовой Юрій Віталійович
29 Центральний Комітет профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України Пузирін Микола Олександрович
30 Громадська організація «Бусел» Сімаков Анатолій Анатолійович

 

Translate »