Інспекційні відвідування активізували офіційне працевлаштування на ринках Харкова

Головним управлінням Держпраці у Харківській області тривають інспекційні відвідування суб’єктів підприємницької діяльності, які орендують торгові місця на територіях ринків Харкова.

Увагу зосередили саме на оптовій та роздрібній торгівлі так, як згідно з проведеним аналізом, вона є однією з найбільш ризикованих галузей економіки.

Роботу проводили на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України №649-р від 5 вересня 2018 року «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».

Начальник ГУ Держпраці у Харківській області Володимир Рожанський зазначив: «Наше завдання створити такий резонанс, щоб кожен роботодавець зрозумів, що є політична воля уряду, керівництва області на виконання законодавчих норм. Це не тільки захист працівників, а й наповнення бюджетів різних рівнів, зокрема Пенсійного фонду».

Завдяки активним діям  у регіоні легалізовано понад 18 тис. робочих місць. За використання «нелегальної праці» на підприємства накладено штрафів на загальну суму понад 87,5 млн грн.

Протягом жовтня у фіскальну службу було подано понад 57 тисяч повідомлень про прийняття на роботу найманих працівників.

Translate »