Як заявниця може отримувати заробітну плату сина?

Мати мобілізованого з Дніпропетровської області запитує, якщо її син проходить військову службу у зоні АТО, чи будуть виплачувати її сину заробітну плату, у тому числі надбавки та премії, під час мобілізації? Як заявниця може отримувати заробітну плату сина?

Згідно статті 119 Кодексу законів про працю України за працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності.

Власні запитання надсилайте за адресою pressdnop@gmail.com

Translate »