Головне управління Держпраці у Херсонській області долучилось до операції «Мігрант»

З 1 березня по 31 травня 2019 року на території держави заплановано проведення цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

Так, з метою запобігання та протидії нелегальній міграції, а також дотримання іноземцями та особами без громадянства трудового законодавства Управлінням державної міграційної служби України в Херсонській області проведено робочу нараду за участю представників Головного управління Держпраці у Херсонській області, регіональних управлінь СБУ, Азово-Черноморського регіонального Управління Державної прикордонної служби України та нацполіції.

Фахівці вищезазначених правоохоронних органів та органів державної влади обговорили питання співпраці та здійснення спільних заходів направлених на реалізацію державної політики у сферах міграції (імміграції та еміграції), у тому числі протидії нелегальній (незаконній) міграції та подаланню не задекларованої праці на Херсонщині.

Про результати цієї роботи херсонці отримуватимуть інформацію в оперативному режимі через регіональні та електронні ЗМІ.

Translate »