gov.ua Державні сайти України
Пошук

Голова Держпраці відвідав найбільшу виставку з охорони праці в Дюссельдорфі

04 листопада 2015

фото 5З 27 по 30 жовтня керівництво Держпраці на чолі з Романом Чернегою відвідали Міжнародну спеціалізовану виставку із захисту та охорони праці, засобів індивідуального захисту, промислової безпеки, виробничої медицини та гігієни праці А+А 2015, а також 34 Міжнародний конгрес з питань безпечної життєдіяльності та виробничої медицини у місті Дюссельдорф (Німеччина). 

На Конгресі виступили міністр праці та соціальних питань Німеччини, фахівці з питань охорони праці, керівники підприємств із новими підходами та впровадженнями.

Українська делегація вивчала досвід країн-учасниць, обмінювалася враженнями від виставки. Познайомилися з Президентом корейського Управління з охорони праці Лі Янг Суном, який презентував інноваційний підхід до питань охорони праці та висловили зацікавленість щодо співпраці.

Роман Чернега поділився враженнями від виставки: «Європа працює над тим, як створити найбільш комфортні умови праці, адже урівноважений працівник – запорука безпеки на виробництві. Я переконаний, що необхідно впроваджувати ризикоорієнтовані підходи. Проте, це не лише фіксація ризиків на виробництві, пов’язаних із технічними причинами нещасних випадків, а й з психологічним станом працівника. Європейські експерти сьогодні займаються питаннями зменшенням впливу особистих стресів вдома на безпеку праці на виробництві та якість роботи працівника. Ми будемо використовувати цей досвід і в Україні».

 Також на Конгресі обговорювали важливість створення єдиної бази моніторингу попередження, причин та ліквідації нещасних випадків, культуру праці та гідне робоче середовище на виробництві, сучасні підходи та можливості їх впровадження в інших країнах.

 Довідка:

Виставка А+А 2015 – ключова професійна подія на світовому ринку охорони праці. Виставка проводиться з 1954 року, інформує спеціалістів про новітні досягнення у сфері захисту, гігієни праці та промислової безпеки. Беруть участь щороку більше 1 600 компаній із 55 країн. Включає проведення дискусійного форуму та Конгресу А+А, що зібрав у 2013 році 5500 делегатів.

 фото 4 фото 3  IMG_1813 фото 5

фото 2

IMG_1814