gov.ua Державні сайти України
Пошук

Голова Держпраці відвідав Державну інспекцію з питань праці Литовської Республіки

28 квітня 2016

IMGP0922Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега з 26 по 27 квітня 2016 року перебував у Литовській Республіці з робочим візитом.

У місті Вільнюс представниками Державної інспекції з питань праці Литовської Республіки було проведено робочі зустрічі з українською делегацією, під час яких сторони обговорили питання контролю за додержанням законодавства про працю, імплементації законодавства ЄС з питань праці, стратегічного планування та формування європейських стандартів праці. Крім того, представники Служби зустрілись з Віце-міністром соціального захисту та праці Литовської Республіки Гінтарасом Клімавічусом.

Представники Держпраці мали можливість перейняти досвід та практичні здобутки представників аналогічної організації держави-члена Європейського Союзу щодо забезпечення належної інституційної спроможності Служби. Крім того, Очільник Служби Роман Чернега презентував литовським коллегам діяльність та здобутки Держпраці за 2015 рік.

Роман Чернега зазначив, що першочергові завдання для Держпраці на 2016 рік – це міжнародне співробітництво, продовження роботи щодо проведення заходів у тому числі превентивних, спрямованих на зниження рівня заборгованості з виплати заробітної плати та рівня нелегальної зайнятості, забезпечення соціальних гарантій військовослужбовців, учасників АТО, зниження рівня виробничого травматизму, в тому числі, із смертельними наслідками,шляхом запровадження ризик-орієнтованого підходу.

Наостанок, Голова Держпраці запросив колег з Державної інспекції з питань праці Литовської Республіки прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці», яка відбудеться у Києві 18-19 травня.