gov.ua Державні сайти України
Пошук

Чи повинен працівник оплачувати вартість трудової книжки?

Відповідно до п. 6.1 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту від 29.07.93 р. № 58, зареєстрованого в Мін’юсті 17.08.93 р. за № 110 (зі змінами), при виписуванні трудової книжки, вкладиша до неї чи її дубліката власник або уповноважений ним орган справляє з працівника суму її вартості.