gov.ua Державні сайти України
Пошук

Чи можна звільнити працівника в останній день відпустки?

Згідно статті 3 Закону України «Про відпустки» за бажанням працівника у разі його звільнення (крім звільнення за порушення трудової дисципліни) йому має бути надано невикористану відпустку з наступним звільненням. Датою звільнення в цьому разі є останній день відпустки.