Фахівці управління Держпраці у Миколаївській області провели семінар для працівників та студентів Вознесенського професійного аграрного ліцею

Про фактори професійного ризику, належну організацію роботи служби охорони праці йшлося під час семінар – наради у Вознесенському професійному аграрному ліцеї.

Участь у заході взяли посадові особи служба управління Держпраці у Миколаївській області, працівники господарської служби, майстри з виховної роботи та ліцеїсти Вознесенського професійного аграрного ліцею.

Під час семінару присутніх було проінформовано, що управління Держпраці у Миколаївській області прикладає максимум зусиль для попередження нещасних випадків  на підприємствах, в установах та організаціях області. Так, окрім заходів контролю, посадовими особами управління Держпраці у Миколаївській області активно проводиться превентивна діяльність.

Розглядаючи причини, що призвели до втрати працездатності працівників, Олег Глуховський, заступник начальника відділу нагляду в АПК та СКС управління Держпраці у Миколаївській області, зосередив увагу учасників семінару на вимоги нормативно-правові акти з питань охорони праці та зміни, внесені до них у поточному році. Він пояснив, що за відсутності належної організації та контролю щодо виконання вищезазначених вимог ситуація навколо виробничого травматизму не зміниться.

Також, в рамках семінару майстрам виховної роботи було запропоновано змінити формат навчання. Зокрема, сфокусувати увагу молодого покоління на необхідності дотримання певної послідовності операцій та застосування безпечних методів роботи через потребу збереження власного життя та здоров’я.

Translate »