Фахівці Управління Держпраці у Черкаській області провели акцію «Поважай свою працю – відстоюй свої права!»

Для мешканців м. Черкаси та гостей міста головні державні інспектори Управління провели акцію на вулицях міста і в Центрі надання адміністративних послуг: вони інформували перехожих та відвідувачів Центру про проведення в Україні пілотної кампанії з виявлення незадекларованої праці у рамках проекту Міжнародної організації праці (МОП) «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу».

Мета акції – роз’яснити громадянам, які працюють або шукають роботу, про можливі наслідки нелегального працевлаштування. Фахівці Управління пояснювали зацікавленим особам ознаки неформальної занятості, переваги укладання трудового договору і недоліки роботи за цивільно-правовою угодою, акцентували увагу на захисті трудових прав та отриманні соціальних гарантій, на які може розраховувати кожен працюючий.

Усім бажаючим організатори акції роздавали інформаційні матеріали Міжнародної організації праці.

Мешканцям міста сподобався такий незвичний спосіб привернути увагу до важливості офіційного працевлаштування та креативний підхід інспекторів Управління.

Пілотна кампанія з виявлення незадекларованої праці розпочалася у травні 2017 року у 4 областях України. На підставі отриманих результатів будуть напрацьовані рекомендації для розроблення і реалізації плану заходів Держпраці з подолання незадекларованої праці на всій території України.

Translate »