gov.ua Державні сайти України
Пошук

Фахівці ГУ Держпраці в Одеській області роз’яснили працівникам ПП «ДЕЗ-ЕЛЬТОР» і ТОВ «Вес-сервис» правила застосування засобів індивідуального та колективного захисту

11 липня 2019

Фахівці ГУ Держпраці в Одеській області систематично контролюють дотримання працівниками підприємств міста та області вимог правил і інструкцій з охорони праці  щодо застосування засобів індивідуального та колективного захисту.

Нещодавно головний державний інспектор Головного управління Євгенія Матюхіна взяла участь у семінарі-нараді з питань охорони праці у  ПП «ДЕЗ-ЕЛЬТОР» та ТОВ «Вес-сервис». У заході також брали участь керівництво та працівники підприємств.

Забезпечення працівників спеціальним одягом, взуттям та іншими засобами індивідуального захисту — це було темою виступу Євгенії. Матюхіної. Також представник Головного управління звернула увагу на необхідність застосування працівниками засобів індивідуального та колективного захисту згідно з інструкціями.

Крім цього, головний державний інспектор повідомила учасникам семінару-наради про затвердження Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337 нового «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві». Зокрема, було звернуто увагу на порядок надання інформації про нещасний випадок на підприємстві та організацію  розслідування нещасних випадків.