Фахівцем ГУ Держпраці у Херсонській області проведено черговий семінар з тимчасово безробітними громадянами

З метою інформування населення про переваги офіційного працевлаштування та застереження від використання незадекларованої праці сьогодні, у приміщенні міського центру зайнятості, відбувся семінар на тему «Легалізація відносин у сфері зайнятості» для громадян, які перебувають на обліку в службі зайнятості як безробітні.

Головний державний інспектор праці Головного управління Держпраці у Херсонській області Ірина Фісіна провела роз’яснювальну роботу щодо переваг офіційного працевлаштування та зауважила, що лише при належному ставленні до своїх прав усі майбутні працівники будуть забезпечені державними гарантіями, такими як: своєчасно виплачена заробітна плата не нижче гарантованого мінімального розміру, захист від незаконного звільнення, гарантоване право на відпочинок, безпечні умови праці, оплата тимчасової непрацездатності, виплата при нещасному випадку на виробництві або професійному захворюванні тощо.

«Лише офіційне працевлаштування та належний рівень заробітної плати, з якої сплачено внески, забезпечить гідну пенсію в майбутньому!», – наголосила Ірина Фисина.

В ході проведення семінару учасники ознайомились з порядком укладання трудового договору, дізналися про його суттєві відмінності від договору цивільно-правового характеру та про встановлення випробувального строку при прийнятті на роботу.

На завершення учасники заходу мали змогу особисто поспілкуватися з фахівцем ГУ Держпраці та отримати кваліфіковані відповіді на запитання.

Translate »