Дитяча творчість спонукає дотримуватися правил безпеки праці

Підприємці Миколаївщини підтримали пропозицію посадових осіб Управління Держпраці у Миколаївській області розмістити експозиції робіт учасників Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» у приміщеннях підприємств.

Малюнки конкурсантів прикрасили навчальні класи з охорони праці ПАТ «Миколаївобленерго», філії “ЮГЦемент” ПРАТ “Дікергофф Цемент Україна”, КП «Корабел», ТОВ «СТИВІДОРНА КОМПАНІЯ НІКМЕТ-ТЕРМІНАЛ».

Незвичний спосіб інформування про охорону праці дав бажаний результат: ставлення працівників до власної безпеки під час виробничого процесу помітно змінилася на краще.

«Наявні стенди з охорони праці звичні для ока працівників. Вони перестають привертати їх увагу. Після того, як було оновлено куточки з охорони праці малюнками дітей, все змінилося. Сам малюнок є безцінним джерелом інформації щодо вимог безпеки. Зацікавившись авторським сприйняттям безпечної поведінки на роботі, працівник переводить увагу на стенд з охорони праці. А це перемога – «перезавантаження» ставлення працівників до правил охорони праці», – зазначив у своєму інтерв’ю Володимир Федченко, заступник генерального директора з охорони праці та пожежної безпеки ПАТ «Миколаївобленерго».

Translate »