Дочірнє підприємство ДАК «Хліб України» «Чернівецький комбінат хлібопродуктів» оштрафовано на понад сімсот тисяч гривень за порушення законодавства про працю

Грубі порушення законодавства про працю на підприємстві «Чернівецький комбінат хлібопродуктів» виявили фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області  під час інспекційного відвідування.

У порушення частини третьої статті 24 Кодексу Законів про працю України – «Укладення трудового договору»,  адміністрацією підприємства  було допущено до виконання робіт  п’ятьох працівників, з якими не уклали трудових договорів, оформлених відповідним наказом власника.

Установлено, що територіальний орган Державної фіскальної служби про прийняття даних працівників на роботу  теж повідомлено не було.

Згідно зі статтею 265 Кодексу законів про працю України  – «Відповідальність за порушення законодавства про працю»  за таке порушення накладається штрафна санкція у сумі 30 мінімальних заробітних плат за кожного працівника без належного оформлення.

Окрім того, встановлено, що окремим працівникам підприємства не оплачувалася належним чином понаднормова робота, робота у нічний час, святкові та неробочі дні.

За порушення законних трудових прав працівників на роботодавця накладено штрафну санкцію  у загальній сумі 707 370 гривень.

Translate »