gov.ua Державні сайти України
Пошук

До уваги засобів масової інформації!

08 грудня 2017

14 грудня 2017 року об 11:00 в конференц-залі Національного заповідника «Софія Київська» (м. Київ, вул. Володимирська, 24. відбудеться засідання колегії Державної служби України з питань праці.

На засіданні колегії будуть розглянуто питання «Про стан роботи територіальних органів Держпраці з питань своєчасної виплати  і в розмірі не менше мінімальної  заробітної плати  та виявлення  незадекларованої праці в Україні», «Про стан взаємодії територіальних органів Держпраці з органами місцевого самоврядування з питань державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю», «Про стан здійснення ринкового нагляду Державною службою України з питань праці», «Про  виконання державними службовцями Державної служби України  з питань праці та посадовими особами державних підприємств, установ та організацій, які належать до сфери управління Держпраці вимог антикорупційного законодавства та проведену роботу щодо запобігання і протидії корупції у 2017 році», «Про результати роботи у 2017 році сектору внутрішнього аудиту Держпраці», «Про План роботи колегії Держаної служби України з питань праці на І півріччя 2018 року»

Участь у засіданні колегії візьмуть начальники територіальних органів Держпраці, керівники державних установ, підприємств та організацій, що входять до сфери управління Держпраці.

Адреса:  м. Київ, вул. Володимирська, 24

Акредитація за телефоном: +38 (050) 140-85-58