До уваги засобів масової інформації!

23 червня 2017 року об 11:00 в конференц—залі бази практик табору «Гарт» (Волинська область, Шацький район, с. Світязь). відбудеться засідання колегії Державної служби України з питань праці.

На засіданні колегії будуть розглянуто питання «Про  стан організації правової роботи в системі Держпраці у  2016 році», «Про результати проведених у першому півріччі 2017 року внутрішніх аудитів діяльності установ і державних підприємств, що належать до сфери управління Держпраці», «Про результати роботи територіальних органів Держпраці у сфері здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю неповнолітніх», «Аналіз стану роботи територіальних органів Держпраці у сфері здійснення контролю за дотриманням законодавства про оплату праці», «Про стан роботи органів місцевого самоврядування з питань додержання законодавства про працю і зайнятість»

Участь у засіданні колегії візьмуть начальники територіальних органів Держпраці, керівники державних установ, підприємств та організацій, що входять до сфери управління Держпраці.

Адреса:  Волинська область, Шацький район, с. Світязь

Акредитація за телефоном: +38 (050) 140-85-58

Translate »