gov.ua Державні сайти України
Пошук

До уваги експертних організацій та експертів технічних, які планують проходити навчання або періодичне підвищення кваліфікації

30 січня 2020

Порядок атестації фахівців, які мають право проводити технічний огляд та/або експертне обстеження устаткування підвищеної небезпеки (далі – Порядок), затверджено наказом Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 20.12.2006 № 16 (у редакції наказу Міністерства соціальної політики України від 29.05.2018 № 785), що набрав чинності з 21.08.2018.

У зв’язку із змінами у законодавстві Типові навчальні програми атестації фахівців, які мають право проводити технічний огляд та/або експертне обстеження устаткування підвищеної небезпеки потребують перегляду.

Національному науково-дослідному інституту промислової безпеки та охорони праці дано доручення до 01.02.2020 подати до Державної служби України з питань праці Типові навчальні програми, які будуть невідкладно розглянуті та оприлюднені на офіційному веб-сайті Держпраці.

Звертаємо увагу, що навчальні заклади не мають достатніх підстав для проведення навчання та підвищення кваліфікації експертів технічних до оприлюднення на веб-сайті Держпраці Типових навчальних програм.