Чи готові до безпечної роботи у зимовий період дорожники Рівненщини: фахівці Управління Держпраці техніку оглянули, вимоги безпеки нагадали на семінарі в облавтодорі

Фахівці Управління Держпраці у Рівненській області провели інформаційно-консультативний семінар-нараду з суб’єктами господарювання галузі дорожнього будівництва. Його мету окреслило окреме доручення Голови Державної служби України з питань праці від 30.10.2018 №237/5.2-18, яке привертає особливу увагу до дотримання вимог з охорони праці під час проведення робіт з будівництва, ремонту та утримання автошляхів. Захід відбувся на базі філії «Рівненська ДЕД ДП «Рівненський облавтодор» за участі керівників, посадових осіб, інженерів з охорони праці відповідних підприємств.

Начальник відділу нагляду у промисловості Управління Іван Онищук поінформував про травматизм у Рівненській області, зокрема причини та обставини, що призводять до автодорожнього травматизму.

Фахівець роз’яснив вимоги  з реєстрації великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування, ведення їх обліку та дотримання порядку проведення державного технічного контролю (огляду) таких засобів.

Про загальні вимоги до організації безпечного виконання робіт із будівництва, ремонту та утримання автошляхів розповів головний державний інспектор відділу нагляду у промисловості Управління Володимир Горецький.

На семінарі також привернули увагу до безпеки висотних робіт. Що саме вимагає законодавство з охорони праці під час організації та виконання робіт на висоті, – роз’яснив  заступник начальника відділу нагляду у промисловості Управління Валерій Дерманський.

Фахівці Управління Держпраці оглянули на предмет безпеки дорожню техніку філії «Рівненська дорожньо-експлуатаційна дільниця ДП «Рівненський облавтодор», що буде експлуатуватися в зимовий період для утримання автодоріг.

 

Translate »