gov.ua Державні сайти України
Пошук

Чи безпечним буде відпочинок у літніх таборах Тернопільщини – перевірила робоча група

06 червня 2019
На Тернопільщині працює робоча група, яка за розпорядженням голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 8 квітня 2019 р., зобов’язана здійснювати постійний контроль за дитячими оздоровчими закладами упродовж 2019 року.

Фахівці Управління обстежили десять дитячих оздоровчих закладів (КМ ДОЗ «Лісовий дзвіночок» с. Скоморохи Бучацького району; ДП ОК «Лісовий» с. Скоморохи Бучацького району; ТОВ табір «Сокіл» с. Чорний ліс Збаразького району; ТОВ «Санаторій «Барвінок» с. Мшанець Зборівського району; Лановецьке районне комунальне підприємство «Оздоровчий табір «Лісова казка» с. Борщівка Лановецького району; дитячий оздоровчий заклад «Промінь» с. Долина Теребовлянського району; дитячий оздоровчий заклад «Дивосвіт» с. Кутянка Шумського району; міжгосподарський пансіонат «Лісова пісня» м. Борщів; дитячий оздоровчий комплекс «Збруч» смт. Скала-Подільська Борщівського району; дитячий оздоровчий комплекс «Ромашка» с. Нирків Заліщицького району.

Члени робочої групи провели наради з керівниками та посадовими особами закладів та наголосили на необхідності дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

Більше про перевірки закладів для стаціонарного відпочинку дітей – на каналі UA: Тернопіль у програмі «Тема дня». Гості студії – начальник відділу нагляду в АПК та СКС, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Тернопільській області Петро Гичка та начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Чорний.