gov.ua Державні сайти України
Пошук

Черкащина: про вимоги законодавства щодо безпечного виконання робіт йшлося на семінарі у ТОВ «Уманський гранкар’єр»

04 листопада 2019

Завідувач сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Черкаській області Сергій Доденко провів семінар у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Уманський гранкар’єр». Під час заходу надано консультації керівництву і працівникам товариства щодо небезпечних факторів та вимог з охорони праці при виконанні робіт, а також прав та обов’язків працівників і роботодавців відповідно до Закону України «Про охорону праці».

На семінарі увагу присутніх акцентовано на необхідності своєчасного і якісного проведення навчання з питань охорони праці для посадових осіб та працівників підприємства, забезпеченості працівників спецодягом, засобами індивідуального та колективного захисту.

З учасниками семінару обговорено питання, які виникають під час виконання робіт з підвищеною небезпекою при розробці родовищ корисних копалин, інформацію про стан виробничого травматизму у гірничодобувній промисловості.

Фахівцем надано методичну допомогу щодо дотримання вимог Правил охорони праці під час дроблення і сортування, збагачення корисних копалин і огрудкування руд та концентратів (НПАОП 0.00-1.82-18), Правил охорони праці під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом (НПАОП 0.00-1.24-10), Правил охорони праці під час експлуатації електроустаткування та електромереж на відкритих гірничих роботах (НПАОП 0.00-1.58-12), Правил з охорони праці під час експлуатації великовантажних автомобілів та інших технологічних транспортних засобів під час розробки рудних і нерудних копалин відкритим способом (НПАОП 0.00-1.72-14), Правил безпеки під час поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення (НПАОП 0.00-1.66-13).

Сергій Доденко надав консультації керівництву товариства щодо виконання нарядної системи для працівників, які залучаються до робіт підвищеної небезпеки, та проведення для них навчання й перевірки знань з питань охорони праці.