gov.ua Державні сайти України
Пошук

АНОНС: Презентація результатів Проекту «Добровільне консультування і тестування на ВІЛ для працівників» від Міжнародної організації праці

27 жовтня 2015

news1309У середу, 28 жовтня у Конференц-центрі Президент-готелю «Київський» о 10:30 відбудеться заключна конференція Проекту Міжнародної організації праці (МОП) «Добровільне консультування і тестування на ВІЛ для працівників».

Проект впроваджений у Черкаській області протягом поточного року спільно з Об’єднаною програмою ООН з ВІЛ/СНІД та Фондом народонаселення ООН. Мета конференції – представити результати Проекту, обговорити напрацьований досвід і погодити рекомендації щодо просування ДКТ на ВІЛ на робочих місцях.

У конференції візьмуть участь експерти Міжнародної організації праці, Об’єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІД, ФНООН та інших агенцій ООН, фахівців Міністерства соціальної політики, Державної служби з питань праці та інших урядових структур, профспілкових об’єднань та організацій роботодавців.

Акредитація представників ЗМі до 16:00 27 жовтня на адресу sofia_lytvyn@ukr.net та за телефоном 0503349887, 044 289 85 28