Слова скорботи та прощання

01На 59-му році життя після важкої тривалої хвороби пішов з життя начальник Управління Держпраці у Тернопільській області  Михайло Петрович  Лаба.

Народився 12 жовтня 1957 року в селі Вільхівці Борщівського району Тернопільської області.

У 1985 році закінчив Львівський політехнічний інститут за фахом «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти».

Пройшов наполегливий шлях від простого робітника і до нинішньої високої  посади. Працював старшим інженером-технологом, інженером з техніки безпеки, секретарем, технічним інспектором.

З листопада 1993 року працював державним дільничним інспектором Подільського теруправління Держнаглядохоронпраці України, а вже через три роки – головним державним інспектором охорони праці на виробництвах підвищеної небезпеки теруправління Держнаглядохоронпраці по Тернопільській області. З травня 2002 року – заступник начальника територіального управління Держгірпромнагляду по Тернопільській області. З 2008-го по 2015-й рік – начальник територіального управління Держгірпромнагляду у Тернопільській області, з 2 березня 2016 року призначений начальником Управління Держпраці у Тернопільській області.

За зразкове виконання службових обов’язків, вагомий внесок у реалізацію державної політики в галузі охорони праці, за сумлінну багатолітню працю нагороджений Почесною грамотою Голови Держгірпромнагляду України, нагрудним знаком Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду «За доблесну службу» II ступеня.

У пам’яті підлеглих та й усього колективу Держпраці Михайло Петрович залишається відповідальним та принциповим керівником, чесною, доброю та відкритою людиною. Для колег він завжди був не тільки наставником, а й вірним другом та надійним товаришем, його слова підтримки ще довго згадуватимуть усі, хто з ним працював, до кого звертався та ставився з розумінням. Такі люди лишають частину душі у нашому світі і після втрати життя.

Щиро співчуваємо рідним та близьким Михайла Петровича.

Вічна йому пам’ять.

Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега та колектив Служби

Translate »