Прес-анонс. Відкриття Проекту Міжнародної організації праці ”Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу”

11 жовтня 2016

Бізнес-центр «Парус»

3-й поверх, вул. Мечникова, 2, Київ

МОП офіційно відкриває Проект «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу»

У вівторок, 11 жовтня 2016 року о 09:00 у приміщенні бізнес-центру «Парус», 3-й поверх, вул. Мечникова, 2 розпочнеться офіційне відкриття Проекту Міжнародної організації праці «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу».

Проект реалізується в рамках Програми гідної праці МОП для України на 2016 – 2019 роки.

 

Запрошуємо ЗМІ відвідати захід:

 

Офіційне відкриття Проекту МОП «Зміцнення системи інспекції праці та механізмів соціального діалогу»

11 жовтня 2016 року, 09:00

Бізнес-центр «Парус» 3 поверх, вул. Мечникова, 2, Київ

 

 

Для акредитації та отримання детальнішої інформації контактна особа: Андрій Фіголь, тел. (044) 289 85 28 ел. адреса figol@ilo.org.

 

Ключовими завданнями Проекту є реформування інспекції праці та зміцнення її інституціональної спроможності, ключового органу виконавчої влади, на якого покладені завдання забезпечення трудового законодавства, посилення ролі соціальних партнерів задля застосування конвенцій МОП  № 81 та № 129, ратифікованих Україною у 2004 році.

Проект ставить за мету допомогти в усуненні інституціональних і правових прогалин у національних механізмах забезпечення додержання трудового законодавства, зокрема у контексті діяльності Державної служби України з питань праці (Держпраці). Для цього передбачається створення засад для ефективної роботи Держпраці з розроблення і проведення заходів із забезпечення ефективного застосування трудових прав, у тому числі у галузі безпеки та гігієни праці, неформальної економіки і основоположних прав у сфері праці. Заходи допоможуть забезпечити функціонування Держпраці відповідно до положень міжнародних трудових норм.

Основні завдання, що стоять в рамках Проекту:

  1. Новостворена Державна служба з питань праці ефективно функціонує відповідно до міжнародних трудових норм
  2. Розроблена і запроваджена ґендерно чутлива кадрова політика і відповідні заходи для наймання і збереження у штаті кваліфікованих кадрів
  3. Діяльність Держпраці поширюється на неформальну економіку
  4. Розширення можливостей Держпраці працювати в партнерстві з іншими установами і організаціями
  5. Визначена функціональна модель тристороннього діалогу в рамках системи адміністрації праці, зокрема з питань інспекції праці

У рамках заходів 11 жовтня відбудеться представлення Проекту, затвердження робочого плану Проекту, а також обговорення останніх тенденцій у сфері інспекції праці у країнах ЄС.

Участь у заходах візьмуть Антоніо Граціозі, Директор групи технічної підтримки з питань гідної праці та Бюро МОП для країн ЦСЄ, Будапешт, Жоакім Пінтадо-Нунеш, Арсеніо Фернандес-Родрігес, Жюстін Тільє, Сіска Дуберт, МОП, Женева, Віктор Іванкевич, Заступник міністра соціальної політики України, Роман Чернега, Голова Державної служби України з питань праці, Олексій Мірошниченко, Перший заступник Голови СПО сторони роботодавців на національному рівні, Григорій Осовий, Голова СПО репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні, та представники інших державних і міжнародних установ і організацій.

Translate »