Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства соціальної політики України „Про затвердження Порядку здійснення контролю за якістю проведення атестації робочих місць за умовами праці та правильністю застосування списків на пільгове пенсійне забезпечення”

Проект наказу Міністерства соціальної політики України „Про затвердження Порядку здійснення контролю за якістю проведення атестації робочих місць за умовами праці та правильністю застосування списків на пільгове пенсійне забезпечення” (далі – проект наказу) розроблений Державною службою України з питань праці відповідно до статті 33 Закону України „Про охорону праці”, статті 13 Закону України „Про пенсійне забезпечення”, Положення про Державну службу України з питань праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 № 96.

Пропозиції та зауваження до проекту наказу приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за наступною адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; E – mail: dsp@dsp.gov.ua; тел.: (044) 226-20-83, факс (044) 289-55-24.

Проект наказу Міністерства соціальної політики України „Про затвердження Порядку здійснення контролю за якістю проведення атестації робочих місць за умовами праці та правильністю застосування списків на пільгове пенсійне забезпечення”

Додаток 1

Додаток 2

Проект Порядку проведення експертизи

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу

 

Translate »