На семінарі керівників та фахівців кадрових служб підприємств України розглядали типові проблемні ситуації, які трапляються під час перевірок

У Головному навчально-методичному центрі Держпраці відбувся триденний семінар керівників та фахівців кадрових служб підприємств України.

Слухачами семінару стали представники таких підприємств, як ПАТ «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча», ДП «Морський торговельний порт «Южний», ДП «Іллічівський морський торговельний порт», ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод», Слов’янська ТЕС, металургійний комбінат «Азовсталь», ДП НВО «Павлоградськтй хімічний завод», ТОВ «Карпатнафтохім», шахта ДП «Селидіввугілля», ТОВ «Придніпровський центр технічного аудиту» та експертно-технічні центри Держпраці.

Свої навчальні виступи для слухачів підготували представники департаменту з питань праці Держпраці, які беруть участь у розробці нового Трудового кодексу України. Вони акцентували увагу слухачів на  оформленні трудових відносин з найманими працівниками та роз’ясненні  типових проблемних ситуацій, які найчастіше трапляються під час перевірок додержання законодавства про працю, приводячи реальні приклади.

Виступаючи перед слухачами, директор департаменту з питань праці Віталій Сажієнко наголосив, що «Угода про співпрацю, укладена обласними  управліннями Держпраці, Пенсійного фонду та відділень Національної служби посередництва і примирення, передбачає об’єднання зусиль сторін на спільну реалізацію заходів,  направлених на дотримання законодавства у сфері оплати і охорони праці, запобігання виникненню колективних трудових спорів та сприятиме своєчасному їх вирішенню».

Представники центрального апарату Держпраці наголосили на змінах у чинному законодавстві України з питань праці та на встановленні зворотнього зв’язку підприємств України з Державною службою України з питань праці.

За пропозиціями представників підприємств, на семінарі вирішили започаткувати нові спеціалізовані курси-навчання та  підвищення кваліфікації керівників і працівників кадрових служб, відділів з питань праці і заробітної плати підприємств України. Участь у таких заходах можуть взяти представники державних та приватних підприємств, звернувшись у Головний навчально-методичний центр Держпраці. Контактна інформація представлена на сайті http://gnmc.kiev.ua/

Translate »