На семінарі в ГНМЦ фахівці Держпраці детально зупинилися на змінах у трудовому законодавстві 2016 року

dsc_0001У Головному навчально-методичному центрі Держпраці відбувся семінар, на якому обговорювали зміни у системі законодавчих та нормативно-правових актів, що регулюють трудові відносини з найманими працівниками.

Участь у семінарі взяли представники таких підприємств як ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод»,  ПАТ «АрселорМіттал», ПРАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ», ПАТ «Єнакіївський металургійний завод»,  ПП «Стіл Сервіс», НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ», ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат».

Фахівці Держпраці детально зупинилися на питаннях змін у законодавстві, що відбулися у 2016 році. Обговорювали теми оформлення трудових відносин з найманими працівниками та дисциплінарної відповідальності, розглянули документи, ведення яких передбачено законодавством про працю. Проаналізували типові порушення законодавства про працю.

У представників підприємств виникали певні запитання  щодо загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та профзахворювання, а також порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці. Обговорювали і законодавство про зайнятість населення та обов’язки роботодавця у сфері зайнятості.

dsc_0006Велику увагу приділили темам призову працівників на військову службу, особливостям видів служби, гарантій і обов’язків працівників та роботодавців, а також організації обліку військовозобов’язаних на підприємствах всіх форм власності.

Слухачі семінару отримали сертифікати та інформаційні матеріали на допомогу у професійній діяльності.

Фахівці кадрових служб підприємств, висловились щодо важливості проведення прямого спілкування з представниками Держпраці, які є розробниками законодавчої бази, та підтримали необхідність запровадження у ДП «ГНМЦ» постійних семінарів з цього напрямку.

За пропозицією учасників у найближчий час відбудеться семінар з питань нормування та оплати праці. Слідкуйте за новинами на сайті ДП «ГНМЦ»(http://gnmc.kiev.ua/).

Translate »