На ПрАТ «Андезит» – планова перевірка

Майже рік тому на підставі  листа Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області на ужгородському приватному підприємстві «Андезит» фахівці Управління Держпраці провели  позапланову перевірку, під час якої було виявлено низку порушень вимог трудового законодавства.

andezНещодавня планова перевірка засвідчила, що керівництво підприємства врахувало попередні зауваження та поради контролерів. Адже, як зауважує головний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Закарпатській області Мар’яна Гукс, значна частина порушень вже усунута, а виявлені нею недоліки порівняно незначні. А саме: неправильно нараховані відпускні, закінчився термін дії наказу про затвердження результатів атестації робочих місць.

Щоправда, певні зауваження до роботи підприємства, насамперед його переробного комплексу (кар’єру), були у працівників Управління Держпраці, котрі перевіряли стан дотримання вимог охорони праці та промислової безпеки, зокрема щодо порядку ведення документації. Державним інспектором було вказано на необхідність проведення водіями передрейсових медичних оглядів і технічних оглядів транспортних засобів, а також на те, що апарат керування електротельфером не забезпечений сталевим тросиком для підвішування, а зйомні вантажозахоплювальні пристрої не відповідають вимогам чинних нормативних документів.andez4

Увагу керівництва ПрАТ було звернуто на відсутність огороджень для запобігання потрапляння на майданчик шматків металу з дробарки; суцільних огороджень кожухами зубчатої передачі приводу живильника ТК-15; запобіжних знаків у місцях, де є небезпека травмування працівників. Під час перевірки конвеєрів також було виявлено відсутність на них огородження приводного барабану та несправні пристрої для аварійної зупинки.

Керівництво «Андезиту» одразу відреагувало на зауваження та вжило необхідних заходів.

Translate »