На Кіровоградщині страйкуючі шахтарі погодились відновити роботу

shaht30 листопада в Кіровограді близько 400 працівників Інгульської шахти, яка входить до ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», не приступили до підземних робіт з причини семиденної заборгованості із авансу за листопад поточного року та невдоволеності матеріально-технічним забезпеченням. Переговори з місцевим керівництвом шахти та головним інженером ДП «СхідГЗК» спочатку результату не дали, тому першого грудня на зустріч із шахтарями приїхав генеральний директор державного підприємства Олександр Сорокін.

Також сьогодні, у зв’язку із майже дводенним страйком шахтарів, до вирішення проблемної ситуації, пов`язаної із контролем безпечної експлуатації копальні, долучився начальник Управління Держпраці в області. Під час спілкування з керівництвом підприємства щодо вимог страйкарів, начальник Управління Держпраці також поставив вимоги щодо організації безпечної життєдіяльності шахти, забезпечення належного провітрювання та водовідведення гірничих виробок, а також усунення загрози загазованості чи затоплення шахти.

Також у процесі зустрічі з шахтарями та керівництвом комбінату досягнуто домовленості, що найближчим часом робітники отримають заборгований аванс. Окрім того, за рахунок нового контракту планується оновити матеріально-технічну базу підприємства.

Наразі відомо, що працівники підприємства погодились відновити роботу першого грудня у другу зміну.

Translate »