Голова Держпраці особисто контролюватиме ситуацію колишнього працівника київського заводу «Генератор»

1На прийомі з особистих питань до Голови Держпраці звернувся Юрій Охримець, який працював на київському заводі «Генератор» з 1990 по 1995 роки на посаді слюсаря електромонтажника по виготовленню виробів машинобудування експериментального цеху Окремого конструкторського бюро. Юрій бажає підтвердити пільговий стаж роботи в шкідливих умовах, який дає право на пенсію за віком на пільгових умовах. За словами Юрія, на заводі відмовляються надати документи (пояснюючи, що вони не збереглися), які б підтвердили зазначені роботи. Відповідно, справа неодноразово розглядалася в судах – Святошинський районний суд м. Києва та Апеляційний суд м. Києва – , громадянин Охримець ознайомився з винесеними рішення. Вони його не задовольнили, адже, як результат, документів він так і не отримав, тому продовжує відстоювати свої права.

6Ситуація привела його за допомогою до Голови Держпраці Романа Чернеги. Очільник Служби звернув увагу на те, що перевірки фахівцями територіального управлінням Держпраці у Київській області, за участю Юрія Охримця, проводилися, та були виявлені порушення вимог законодавства про працю, винесені приписи в.о. директора заводу. Окрім цього, відповідно до положень статті 42 Закону України «Про національний архівний фонд та архівні установи» фахівці управління Держпраці у Київській області надіслали лист до Державного архіву м. Києва стосовно дотримання законодавства про Національний архівний фонд у ДП «Завод «Генератор» у зв’язку із не збереженням на підприємстві фінансових та кадрових документів за попередні періоди.

Роман Чернега не тільки як керівник Служби, а як юрист рекомендував Юрію Охримцю дочекатися офіційної відповіді від Державного архіву м. Києва та продовжувати відстоювати права. За необхідністю, на підставі заяви Юрія, фахівці управління Держпраці у Київській області можуть провести чергову перевірку заводу «Генератор».  З боку Держпраці Роман Чернега пообіцяв тримати ситуацію на контролі, давши відповідні доручення спеціалістам.

4Прийом з особистих питань Голови Держпраці відвідало 5 осіб. Вони мали змогу отримати рекомендації та поради від Голови Служби, а також проконсультуватися зі спеціалістами Держпраці щодо наболілих проблем.

Translate »