Вийшов у світ черговий, 10-й, номер журналу «Технополіс»

%d1%82%d0%b5%d1%85%d0%bd%d0%be%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%b8%d1%8110-2016У  цьому номері ви знайдете такі матеріали:

«Проблема відповідальності є ключовою в системі охорони праці» – підсумки роботи Держпраці України у першому півріччі 2016 р. Звіт з Колегії, що відбулася у вересні в Одесі.

«Легальна праця: пріоритетні питання» – про роботу, яку проводить в цьому напрямку Управління Держпраці у Кіровоградській області.

«Ліфтові проблеми та методи їх вирішення» – одним із пріоритетних напрямів роботи Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області залишається контроль за дотриманням суб’єктів господарювання, які здійснюють монтаж, обслуговування, ремонт та експлуатацію ліфтів у житлових будинках.

«ОСББ: як забезпечити безпеку мешканців» – про роботу, яку проводить Управління Держпраці у Рівненській області щодо навчання голів ОСББ, як зробити для мешканців роботу всіх інженерних комунікацій та механізмів будинку.

«Маневицьке лісове господарство відповідає світовим стандартам» – про досвід роботи одного з підприємств Волині.

«Ювілей уранового підприємства» – про організацію безпечної праці  на ДП «Східний ГЗК».

У додатку «Партнер «Технополіса» опубліковані роз’яснення:

– Який порядок проведення технічного огляду та реєстрації технологічного транспортного засобу?

– Які заходи необхідно вживати, щоб попередити нещасні випадки та аварії під час виконання робіт на висоті та верхолазних робіт?

– Щодо продовження строку дії документів дозвільного характеру.

– Нормативні документи: «Загальні правила етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування»; «Загальні умови укладання договорів підряду в капітальному будівництві» тощо.

 

Translate »